Novinky v mé knihovně

21.01.2018

Kdykoli si vyrazím po obchodech, nikdy nevynechám návštěvu obchodu s knihami. Včera jsem narazila na knihy od známé bologerky Elly Woodwardové. 


Nejprve jsem sáhla po knize Džusy a smoothies, protože na těch si už od začátku ledna pěkně frčím a přišlo mi fajn, rozšířit si zkušenost o nové recepty. Potom jsem si ale všimla i jejich dalších knih, které vyšly a to Lahodně s Ellou a také Lahodně s Ellou každý den. Blog Deliciously Ella sleduji na Instagramu a opravdu se těším na všechny ty rady, nápady, jednoduché recepty, fantastická jídla pro zdravý životní styl. Recepty jsou založené výhradně na potravinách rostlinného původu. Samozřejmě jsem se do toho vrhla okamžitě, vytvořila si nákupní seznam, zajela do Kauflandu, kde není problém sehnat vše, od černých fazolí, přes rýžovou mouku až po všechny možné druhy semínek, zeleninu a ovoce. 

Mimochodem, ten, kdo navrhoval nové uspořádání Kauflandu v Jičíně, by měl dostat cenu Bludišťák roku nebo Bludný kořen, nebo jak se to jmenuje. Hledat mandle 14 minut? To je fakt na vyznamenání za trpělivost.

V rubrice Ke stolu, prosím najdete první fotky a recepty z dnešního vaření.